Návštevy
Dnes: 713Celkom: 19478

Tesnenie škár

Firma IAT izolačná a tesniaca technika s.r.o. patrí k vedúcim firmám na rakúskom trhu v oblasti izolácií škár stavieb.Používame výhradne tesniace pásy vyrobené v Rakúsku a Nemecku. Izolácia stavebných diel sa často veľmi zanedbáva, aj keď nedostatky vznikajúce dôsledkom vlhkosti sú veľmi časté. Z tohto dôvodu používame systémy, ktoré sa osvedčili v praxi. Myslíme si, že izolácie nie sú jednoduchou záležitosťou, ale predstavujú technológiu, ktorá vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti. Systémy, ktoré používame, sú dlhoročne overené a sú použité na niekoľko tisícoch metroch. Treba si všimnúť, že každá stavba je unikát a systémy je potrebné prispôsobiť každej stavbe individuálne.

Naša firma sa nezaoberá len obchodom, ale sústredíme sa predovšetkým na realizáciu. Vo firme pracujú  špecializovaní odborníci, ktorí sa zaoberajú tesnením škár a inými izolačnými metódami. Vzhľadom k tomu ponúkame najlepšie know-how a najlepšie systémy.

 • Tesniace pásy vnútorné

  Rozdiely medzi rôznymi typmi tesniacich pásov vyplývajú z rozdielneho chemického zloženia a z primiešania rôznych materiálov.

 • Tesniace pásy vonkajšie

 • Špeciálne profily tesniacich pásov

  Rôzne špeciálne tesniace profily - Flex Q15, IAT Cap, rohy, tvarovky, ...

 • Tesniace plechy

  Alternatíva, ktorá šetrí čas: ideálne pre rôzne betonárske pracovné škáry. S tesniacimi plechmi s povrchom s vrstvou butylkaučuku sa jednoducho manipuluje, ľahko sa kladú a nie sú nákladné. Upozornenie: skladovať na suchom mieste, nad bodom mrazu. Neobmedzená doba skladovania.

 • Tesniace nasiakavé pásy

  Optimálne pre utesnenie betónových prefabrikátov, zvislých pracovných škár a škár medzi oceľou a betónom. Upozornenie: skladovať na suchom mieste, nad bodom mrazu. Neobmedzená doba skladovania.

 • Injektážne hadice

  Optimálne pre utesnenie betónových prefabrikátov, betonárskych pracovných škár. Spoľahlivosť, nenáročná montáž, nízke náklady!

 • Tesniace fólie

  Kvalitný tesniaci systém pre pracovné a dilatačné škáry trvalo vystavené vlhkosti ako aj pre izoláciu trhlín, aj v miestach s predpokladaným väčším sadaním. Skladovateľnosť: 36 mesiacov od dátumu výroby.

  Pre dosiahnutie lepšej priľnavosti je potrebné podklad zvýšiť.

 • Krycie tesniace pásy

  Elastomer, odolné voči poveternostným podmienkam a UV-žiareniu, voči olejom a bitumenu, rôzne vyhotovenie

 • Príslušenstvo k tesneniu škár

  Rôzne príslušenstvo k tesneniu škár

 • Ostatné tesniace a stavebné výrobky

  Zváracie a vulkanizačné prístroje